BASINDA

Colorist Panorama

Colorist Panorama projesi İstanbul Şile'de CFR Yapı tarafından hayata kazandırılıyor. Proje 6 blokta 42 konuttan meydana geliyor. Colorist Panorama projesinde 1+1'den 3+1'e kadar değişiklik gösteren konut seçenekleri bulunuyor. 65 metrekare ile 115 metrekare arasında daire büyüklüklerinin sunulduğu Colorist Panorama projesi Temmuz 2020'de alıcılarına teslim edilecek.


Colorist Panorama’da lansman öncesi indirim

İstanbul Şile’de inşa edilen Colorist Panorama projesi, panoramik manzarasıyla dikkat eçkiyor. Marina, kale ve Şile plajını gören projede lansman öncesi indirimli fiyatlar 230 bin TL’den başlıyor.Daha önce CFR Yapı, çocuklu ailelere yönelik konseptin devamı olan Colorist Şile projesinin satışını 7 ayda tamamlamıştı. Şimdi ise şirket, Şile Ahmetli mevkiinde, Şile Işık Üniversitesi ve yeni yapılan Devlet Hastanesinin yanında, merkeze 2 kilometre uzaklıkta yeni projesini kısa sürede satmayı hedefliyor. Projede yüzde 30 peşinat ve 60 ay faizsiz vade imkanı da sunuluyor.


Colorist Panorama Şile Fiyat Listesi 2018!

Colorist Panorama daire seçenekleri ve yaşam Proje 77 villa daireden oluşuyor. Proje içerisinde 1+1 teras, 2+1 bahçe dubleksler ve 3+1 bahçe dubleksleri sunuluyor. Projede ayrıca, sosyal tesis, kovboy kasabası, teras gölet, survivor parkı, tarihi şato, basketbol, voleybol, futbol ve tenis sahaları bulunuyor. Diğer yandan, profesyonel yaz okulları, doğum günü partileri, mini çiftlik ve sonsuz açık havuz olduğunu da belirtelim.